Szybki kontakt

GRUPA GOLD 

Krosno|Sanok|Jasło|Rzeszów tel. kontakt: 726 269 375
tel. kontakt: 725 352 701
zespol_gold@interia.eu

 

Znajdź nas

Odwiedź Nasz Profil na PlanujemyWesele

 

 

Skład

Paulina - wokal

 

  Absolwentka Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku. Jej pasją od lat jest muzyka, zwłaszcza śpiew solowy. W Zespole zachwyca głosem i wdziękiem, obdarzona mocnym i ciepłym głosem radzi sobie bez wątpienia z każdym rodzajem muzyki. Na co dzień uczy młodzież śpiewu i technik wokalnych oraz gry na gitarze klasycznej. Wychodzi z założenia, że ważne w życiu jest robić to, co się naprawdę kocha. I tego zamierza się trzymać.


Darek - Instrumenty klawiszowe, akordeon, wokal.

 

  Zajmuje się nagłośnieniem, organizacją techniczną grupy. Na swoich klawiszach oczywiście tych czarnych jak i białych potrafi wyczarować naprawdę świetne i miłe dla ucha nutki oraz aranżacje. I bez obaw mówi że „Nic, co ma klawisze nie jest mu obce". Absolwent Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku.

 


Adrian - Gitara 6, wokal.

 

  Wodzirej i konferansjer w jednym ciele. Podczas zabawy potrafi dotrzeć szybko do bawiącego się towarzystwa a nawet rozbawić go do łez. Jego pasją jest gitara solowa, co z próby na próbę widać oraz słychać. Absolwent Igo oraz IIgo stopnia Państwowej Szkoły Muzycznej w Sanoku. Absolwent Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku.


 

Mateusz - Saksofon altowy, tenorowy, klarnet B.

 

  Od dziecka jego pasją i zamiłowaniem jest muzyka. Darzy sympatią nie tylko instrumenty dęte, ale także klawiszowe. Stawia na profesjonalizm.  Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej Igo stopnia w Krośnie – klasa klarnetu, absolwent sanockiej uczelni na kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej Igo stopnia. Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego – studia IIgo stopnia na kierunku muzycznym.


Stasiek - zwariowany listonosz i maskotka naszej grupy

 

   Koneser tanich win jednocześnie szybkich rowerów. Jego życiowe motto to: "Lepiej być znanym pijakiem, niż anonimowym alkoholikiem”. Wielki " SUPRICE " każdego wesela, dawca ogromnego humoru i smiechu do łez :) Jest Stasiek - jest impreza :*

 

Ps. Stasiek to Adrian :P